Bagnetowy przewód osobisty

Przewody osobiste Leon Paul są wykonane z wysokiej jakości posrebrzanych przewodów miedzianych i charakteryzują się właściwościami, które sprawiają, że są dużo lepsze niż te produkowane przez innych producentów. Świetne połączenie elektryczne, łatwe do konserwacji i o długiej przydatności użytkowej – to tylko niektóre zalety tego produktu.
24,00 € Z podatkiem:

Stan: Na stanie

Ref.: F40
24,00 € Z podatkiem:
Opis
Przewody osobiste Leon Paul są wykonane z wysokiej jakości przewodów miedzianych i charakteryzują się właściwościami, które sprawiają, że są dużo lepsze niż te produkowane przez innych producentów. Wtyczka bagnetowa jest bardziej niezawodna niż wtyczki dwubolcowe. Przypadkowe wypięcie wtyczki jest praktycznie niemożliwe, a połączenia o wysokim oporze są bardzo rzadkie, więc podczas walki pojawia się mniej białych lamp. Nawet nasza trzybolcowa wtyczka jest bardziej niezawodna. Bolce są lekko przesunięte, co oznacza, że wtyczka musi zostać wciśnięta, a bolce zmuszane są do wyprostowania, co zapewnia zwiększone naprężenie i idealny styk przez całą długość jej użytkowania. Nasze przewody są wykonane z podwójnego wielożyłowego kabla miedzianego, a każda żyła jest zrobiona z setek skręconych miedzianych włókien. Dzięki temu przewód jest bardzo elastyczny, a jego przydatność użytkowa dużo dłuższa. Przewód jest powlekany przezroczystym plastikiem tak, aby w przypadku pęknięcia dokładnie widoczne było miejsce uszkodzenia, co umożliwia przycięcie przewodu bez konieczności wymiany całości. Osłony na obu wtyczkach są zrobione z jednoczęściowej elastycznej formy z tworzywa sztucznego. Pozwala to przewodowi na zginanie się wewnątrz wtyczki i zapobiega wielokrotnemu zaginaniu przewodu w miejscu wejścia do wtyczki, zarazem wydłużając jego użytkowanie. Ponadto wszystkie nasze zakończenia są wykonane przy pomocy przebijających śrub, które są dużo bardziej niezawodne i łatwiejsze w konserwacji.

Proszę czekać…

DODANO DO TWOJEGO KOSZYKA

{{var product.name}}

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również…

 • Klasyczna torba na broń pojedynkową
  Klasyczna torba na broń pojedynkową
  Klasyczny design Leon Paul z lat dwudziestych XX wieku wykorzystujący tradycyjne materiały i kilka nowoczesnych dodatków. Zaprojektowana do bezpiecznego transportu pary floretów lub szpad lub jednej szabli. Zrobiona z wysokiej jakości płótna, które sprawia, że jest ona wytrzymała i elegancka. Jeśli nie chcesz nosić swojej broni razem z innym sprzętem, ta torba to świetny wybór.
  23,00 € Z podatkiem:
 • Rękawica dla zaawansowanych Gryptonite
  Rękawica dla zaawansowanych Gryptonite
  To nasza najlepsza uniwersalna rękawica z dodatkiem warstwy Gryptonite w obszarze dłoni, co sprawia, że jest idealna dla szermierzy o nowoczesnym stylu walki, używających broni o rękojeści pistoletowej. Odpowiednia zarówno do elektrycznego floretu jak i szpady. Ponadczasowy design z nowoczesnymi elementami, który oferuje idealne połączenie ochrony z kontrolą.
  37,00 € Z podatkiem:
 • Udoskonalone białe skarpety szermiercze
  Udoskonalone białe skarpety szermiercze
  Zaawansowane skarpety szermiercze zawierające materiał Thermacool, który ma właściwości antybakteryjne i odprowadza wilgoć z powierzchni skóry, dzięki czemu stopy pozostają suche i chłodne. Rozmiary 3-5 i 6-8 obecnie niedostępne. Dostępne najprawdopodobniej od pierwszego tygodnia kwietnia.
  15,00 € Z podatkiem: