Klinga floretowa BF – Niebieska FIE

Sławna francuska kuźnia Blaise Freres (BF) produkuje klingi od 1885 roku i jest znana ze swojej wysokiej jakości i profesjonalności. Klinga ta jest oparta na klindze Silver BF, ale dodatkowo jest poddawana obróbce cieplnej w kąpieli solnej w celu wydłużenia jej przydatności użytkowej, przez co zarazem zyskuje ciemnoniebieski kolor.
120,00 € Z podatkiem:
Ref.: F10MARBU

* Pola wymagane

120,00 € Z podatkiem:
Opis
Klingi Blaise Freres (BF) są produkowane we Francji i są uważane przez wielu za najlepiej wyważone. Są sztywniejsze niż większość kling. Nie są tak lekkie i nie mają tak długiej przydatności użytkowej jak klingi Leon Paul, jednak dodatkowa masa niektórym szermierzom odpowiada bardziej. Są uzbrojone we floretowe grzybki GT2 FIE w celu zapewnienia najwyższej płynności i minimalnej konserwacji. Masa: masa rozmiar 5: 160g masa rozmiar 5: 5 10/16oz Długość: Długość rozmiar 5: 89,5cm Długość rozmiar 5: 34 cale 14/16 Środek ciężkości Środek ciężkości mierzony jest od strefy silnej klingi. Środek ciężkości: 28cm Środek ciężkości: 10 cali 15/16

Proszę czekać…

DODANO DO TWOJEGO KOSZYKA

{{var product.name}}

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również…

 • Klasyczna torba na broń pojedynkową
  Klasyczna torba na broń pojedynkową
  Klasyczny design Leon Paul z lat dwudziestych XX wieku wykorzystujący tradycyjne materiały i kilka nowoczesnych dodatków. Zaprojektowana do bezpiecznego transportu pary floretów lub szpad lub jednej szabli. Zrobiona z wysokiej jakości płótna, które sprawia, że jest ona wytrzymała i elegancka. Jeśli nie chcesz nosić swojej broni razem z innym sprzętem, ta torba to świetny wybór.
  23,00 € Z podatkiem:
 • Rękawica dla zaawansowanych Gryptonite
  Rękawica dla zaawansowanych Gryptonite
  To nasza najlepsza uniwersalna rękawica z dodatkiem warstwy Gryptonite w obszarze dłoni, co sprawia, że jest idealna dla szermierzy o nowoczesnym stylu walki, używających broni o rękojeści pistoletowej. Odpowiednia zarówno do elektrycznego floretu jak i szpady. Ponadczasowy design z nowoczesnymi elementami, który oferuje idealne połączenie ochrony z kontrolą.
  37,00 € Z podatkiem:
 • Udoskonalone białe skarpety szermiercze
  Udoskonalone białe skarpety szermiercze
  Zaawansowane skarpety szermiercze zawierające materiał Thermacool, który ma właściwości antybakteryjne i odprowadza wilgoć z powierzchni skóry, dzięki czemu stopy pozostają suche i chłodne. Rozmiary 3-5 i 6-8 obecnie niedostępne. Dostępne najprawdopodobniej od pierwszego tygodnia kwietnia.
  15,00 € Z podatkiem: