O Leon Paul London

Models Group

Made in London
Często mówimy ludziom, że mamy własny zakład produkcyjny w Londynie, w Anglii, gdzie produkujemy prawie wszystkie produkty, które sprzedajemy. Ich reakcja jest zazwyczaj w rodzaju „o, to bardzo dobrze”. Dopiero kiedy przychodzą nas odwiedzić i oprowadzamy ich po naszej firmie, mówią

„WOW, naprawdę robicie to wszystko w Londynie!”

Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że jesteśmy w coraz mniej licznym gronie firm, które faktycznie produkują cokolwiek w Londynie. Mamy kuźnie do kucia na gorąco, szlifierki, prasy, maszyny do formowania wtryskowego, zgrzewarki, maszyny do szycia, sekcję elektroniki, sekcję badawczo-rozwojową, magazyn, sekcję wysyłkową, sklep i biura w jednym miejscu! Bardzo się staramy, aby jak najmniej zlecać zewnętrznym wykonawcom, bo bezpośredni kontakt z naszymi produktami na każdym etapie procesu produkcyjnego daje nam dwa znaczące punkty przewagi nad konkurencją. Po pierwsze możemy nadzorować produkcję na każdym etapie, co oznacza, że zapewniamy najlepszą kontrolę jakości na rynku. Po drugie mamy bezpośredni dostęp do narzędzi i maszyn, co pozwala nam na projektowanie i opracowywanie nowych produktów bez przerwy. W książce Jamesa Fieldinga „Made in Great Britain” widniejemy w czołówce 75 firm całkowicie brytyjskich.

Zwiedź naszą fabrykę Leon Paul od kuchni tutaj:

Dziedzictwo

Prawie stuletnia, bo firma Leon Paul została założona w 1921 roku, i jedyna firma szermiercza prowadzona przez olimpijskich szermierzy! Wiedza na temat prawdziwej szermierki, którą posiadamy, oznacza, że rozumiemy, co jest potrzebne i co wymaga poprawy, aby usprawnić doświadczenia szermierza. Leon Paul zaprojektował więcej przełomowych produktów niż każda inna firma szermiercza.

Rene Paul

Obsługa
Personel Leon Paul jest wysoce wykwalifikowany, aby oferować pomocne i bezstronne porady dotyczące wszystkich naszych produktów. Nasza obsługa nie kończy się przy zakupie – zapewniamy również sprawną obsługę posprzedażową i zależy nam na długotrwałych dobrych stosunkach z naszymi klientami, tak aby móc świadczyć usługi przez kolejne sto lat.

 

Nasz wkład w szermierkę

Leon Paul sponsoruje lub wspiera ponad 200 sportowców na całym świecie, czyli więcej niż jakikolwiek inny dostawca sprzętu. 

 

Sponsorujemy również następujące federacje szermiercze, a to wyjątkowe partnerstwo pomaga nam badać nowe produkty i opracowywać sprzęt z najlepszymi szermierzami z różnych krajów.

 

Australian Fencing
British Fencing
Fédération française d'escrime (FFE)
JAPAN FENCING FEDERATION / FEDERATION JAPONAISE D'ESCRIME
United States Fencing Association