Jednorazowe maseczki, 50 szt.

Została zaprojektowana tak, aby pasować do każdej spełniającej wymogi regulacyjne maski szermierczej. Maseczkę montuje się do kraty przy użyciu zatrzasków opatentowanych przez Leon Paul. Jednorazowa maseczka Leon Paul zmniejsza ilość cząsteczek wydobywających się z maski szermierczej i pomaga zredukować potencjalne ryzyko transmisji choroby.


142,00 € Z podatkiem:

Stan: Na stanie

Ref.: CXFC50
142,00 € Z podatkiem:

Leon Paul zaprojektował uniwersalną wkładkę do wszystkich masek szermierczych w celu zmniejszenia ilości kropelek przenoszonych drogą powietrzną, które wydobywają się z maski szermierczej.

Proszę pamiętać, że zawsze należy przestrzegać lokalnych zasad w zakresie używania medycznych maseczek do twarzy lub innych zakryć twarzy. Maseczka ochronna LP nie jest zastępstwem takiej maseczki lub zakrycia.

Transmisja COVID-19 drogą powietrzną jest jedną z głównych dróg transmisji wirusa. Noszenie medycznej lub własnoręcznie wykonanej maseczki pod maską szermierczą podczas treningu jest problematyczne, ponieważ skuteczna maseczka oznacza oddychanie przez warstwę z filtrem, który redukuje u sportowca przepływ powietrza.

Jednorazowe maseczki LP składają się z warstwy materiału polipropylenowego tego samego typu, który jest używany w jednorazowym sprzęcie ochrony osobistej. Wkładka jest sztywno połączona z kratą maski dzięki dwustronnemu systemowi zatrzaskowemu, który został opatentowany przez LP (GB1909702.1). Maseczka LP pasuje do każdej standardowej kraty maski. Zatrzaski przechodzą przez kratę, mocując wkładkę bezpiecznie i skutecznie.

Maseczka ochronna została przetestowana przez dr Lindsay Bottoms z Uniwersytetu Hertfordshire, zastępczynię dyrektora centrum badawczego psychologii i nauk sportowych. Na podstawie jej badań wiemy, że podczas treningów szermierczych tlen i dwutlenek węgla w masce pozostają na bezpiecznym poziomie.

Oddzielne badania przy wykorzystaniu barwnika UV pokazały, że zakrycie twarzy znacząco obniża ilość małych i dużych kropelek, które wydostają się z maski szermierczej.

Proszę pamiętać, że produkt nie został przetestowany jako sprzęt ochrony osobistej lub wyrób medyczny. Maseczka ochronna LP nie zapobiega transmisji choroby, ale redukuje ilość cząsteczek przenoszonych drogą powietrzną, które wydostają się z maski szermierczej.


Proszę czekać…

DODANO DO TWOJEGO KOSZYKA

{{var product.name}}

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również…

 • Klasyczna torba na broń pojedynkową
  Klasyczna torba na broń pojedynkową
  Klasyczny design Leon Paul z lat dwudziestych XX wieku wykorzystujący tradycyjne materiały i kilka nowoczesnych dodatków. Zaprojektowana do bezpiecznego transportu pary floretów lub szpad lub jednej szabli. Zrobiona z wysokiej jakości płótna, które sprawia, że jest ona wytrzymała i elegancka. Jeśli nie chcesz nosić swojej broni razem z innym sprzętem, ta torba to świetny wybór.
  26,00 € Z podatkiem:
 • Rękawica dla zaawansowanych Gryptonite
  Rękawica dla zaawansowanych Gryptonite
  To nasza najlepsza uniwersalna rękawica z dodatkiem warstwy Gryptonite w obszarze dłoni, co sprawia, że jest idealna dla szermierzy o nowoczesnym stylu walki, używających broni o rękojeści pistoletowej. Odpowiednia zarówno do elektrycznego floretu jak i szpady. Ponadczasowy design z nowoczesnymi elementami, który oferuje idealne połączenie ochrony z kontrolą.
  40,00 € Z podatkiem:
 • Udoskonalone białe skarpety szermiercze
  Udoskonalone białe skarpety szermiercze
  Zaawansowane skarpety szermiercze zawierające materiał Thermacool, który ma właściwości antybakteryjne i odprowadza wilgoć z powierzchni skóry, dzięki czemu stopy pozostają suche i chłodne. Rozmiary 3-5 i 6-8 obecnie niedostępne. Dostępne najprawdopodobniej od pierwszego tygodnia kwietnia.
  16,80 € Z podatkiem: