Lekka rękojeść z włókna węglowego

Najdłuższa i najlżejsza dostępna rękojeść szermiercza do floretu lub szpady. Zaprojektowana by zmaksymalizować zasięg przy jednoczesnym ograniczeniu masy. Przy masie 42 g ta rękojeść z włókna węglowego jest idealna dla szermierzy o defensywnej technice, którzy lubią używać dystansu do kontrolowania walki.
46,00 € Z podatkiem:

Stan: Na stanie

Ref.: 140K
46,00 € Z podatkiem:
Opis

Ta wysokiej jakości francuska rękojeść do szpady i floretu została zaprojektowana tak, aby pasować do reszty naszej serii lekkiego sprzętu. Posiada usieciowaną strukturę wzmocnioną laminatem z włókna węglowego. Rękojeść ta jest odpowiednia zarówno dla szermierzy praworęcznych jak i leworęcznych. Jest to wyjątkowy projekt jednoczęściowy, co oznacza, że nie potrzebujesz do niego głowicy i pasuje do standardowego krótkiego trzpienia (crosse), co jeszcze bardziej redukuje masę.

Przekrój rękojeści to 20 mm x 20 mm. Dzięki temu rękojeść oferuje ekstremalnie dobrą przyczepność. Dodatkowo jest oprawiona absorbującą bezpoślizgową taśmą. Rękojeści te są zaprojektowane dla maksymalnego zasięgu i są najdłuższe z akceptowalnych w ramach zasad FIE. Posiadają atest FIE i są dopuszczalne we WSZYSTKICH zawodach.

Wielu szermierzy uważa, że w połączeniu z resztą naszej lekkiej serii z łatwością można trzymać te rękojeści za głowicę, nie tracąc przy tym kontroli i zyskując przewagę w formie dodatkowych 4 cali zasięgu.

Potrzebny będzie klucz o nr ref. TS12 w celu zamocowania rękojeści i lekka nakrętka o nr ref. 93.

Oba elementy można zamówić razem z rękojeścią, zaznaczając odpowiednie opcje w rozwijanych listach umieszczonych powyżej.

Wymiary: 20mm x 20mm x 190mm

Masa: 42g 

Proszę czekać…

DODANO DO TWOJEGO KOSZYKA

{{var product.name}}

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również…

 • Klasyczna torba na broń pojedynkową
  Klasyczna torba na broń pojedynkową
  Klasyczny design Leon Paul z lat dwudziestych XX wieku wykorzystujący tradycyjne materiały i kilka nowoczesnych dodatków. Zaprojektowana do bezpiecznego transportu pary floretów lub szpad lub jednej szabli. Zrobiona z wysokiej jakości płótna, które sprawia, że jest ona wytrzymała i elegancka. Jeśli nie chcesz nosić swojej broni razem z innym sprzętem, ta torba to świetny wybór.
  23,00 € Z podatkiem:
 • Rękawica dla zaawansowanych Gryptonite
  Rękawica dla zaawansowanych Gryptonite
  To nasza najlepsza uniwersalna rękawica z dodatkiem warstwy Gryptonite w obszarze dłoni, co sprawia, że jest idealna dla szermierzy o nowoczesnym stylu walki, używających broni o rękojeści pistoletowej. Odpowiednia zarówno do elektrycznego floretu jak i szpady. Ponadczasowy design z nowoczesnymi elementami, który oferuje idealne połączenie ochrony z kontrolą.
  37,00 € Z podatkiem:
 • Udoskonalone białe skarpety szermiercze
  Udoskonalone białe skarpety szermiercze
  Zaawansowane skarpety szermiercze zawierające materiał Thermacool, który ma właściwości antybakteryjne i odprowadza wilgoć z powierzchni skóry, dzięki czemu stopy pozostają suche i chłodne. Rozmiary 3-5 i 6-8 obecnie niedostępne. Dostępne najprawdopodobniej od pierwszego tygodnia kwietnia.
  15,00 € Z podatkiem: