Ultralekka rękojeść pistoletowa Mag-Tec Rozmiar M

Najpopularniejszy typ rękojeści pistoletowej na świecie, ale wykonany z magnezu, przez co jest o 30% lżejszy od standardowych rękojeści aluminiowych. Zapewnia niesamowitą kontrolę pomiędzy kciukiem a palcami oraz stabilność względem nadgarstka. Idealna dla wyczynowych szermierzy.
30,00 € Z podatkiem:
Ref.: 85MGME

* Pola wymagane

30,00 € Z podatkiem:
Opis
Wszyscy jesteśmy świadomi, że lżejsza broń jest bronią szybszą, a szybkość na planszy jest najważniejsza. Leon Paul skupia się na opracowywaniu przełomowych produktów, aby pomóc szermierzom zyskać przewagę na planszy. Rękojeść pistoletowa Mag-Tec to z pewnością przełomowy produkt i pierwsze takie rozwiązanie w świecie szermierczym. Rękojeść ta powstaje w procesie ciśnieniowego odlewu magnezu, nie aluminium, co sprawia, że jest o 30% lżejsza i tak samo wytrzymała. Jest chromowana, a następnie powlekana tworzywem sztucznym tak, aby była odpowiednia do floretu jak i szpady. W połączeniu w innymi częściami naszej lekkiej serii redukcja masy pojedynczych elementów przyczynia się do ogromnej różnicy w całkowitej zwinności i masie Twojej broni. Oszczędność ta dotyczy floretu jak i szpady. Na przykład, szpada wykonana ze standardowych części z tradycyjną klingą waży 454 g, natomiast broń wykorzystująca rękojeść Mag-Tec waży jedynie 357 g – co oznacza redukcję masy na poziomie 21%. W połączeniu z nasza lekką tytanową puntą szpadową środek ciężkości broni pozostaje taki sam, mimo ogólnej redukcji w masie. Ta średniego rozmiaru rękojeść jest oparta na najpopularniejszej rękojeści pistoletowej, znanej również jako rękojeść „visconti”. Obecnie dostępna jedynie w rozmiarze M i dla osób praworęcznych. Możliwe, że wersja dla leworęcznych oraz inne rozmiary będą dostępne w roku 2015.

Proszę czekać…

DODANO DO TWOJEGO KOSZYKA

{{var product.name}}

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również…

 • Klasyczna torba na broń pojedynkową
  Klasyczna torba na broń pojedynkową
  Klasyczny design Leon Paul z lat dwudziestych XX wieku wykorzystujący tradycyjne materiały i kilka nowoczesnych dodatków. Zaprojektowana do bezpiecznego transportu pary floretów lub szpad lub jednej szabli. Zrobiona z wysokiej jakości płótna, które sprawia, że jest ona wytrzymała i elegancka. Jeśli nie chcesz nosić swojej broni razem z innym sprzętem, ta torba to świetny wybór.
  23,00 € Z podatkiem:
 • Rękawica dla zaawansowanych Gryptonite
  Rękawica dla zaawansowanych Gryptonite
  To nasza najlepsza uniwersalna rękawica z dodatkiem warstwy Gryptonite w obszarze dłoni, co sprawia, że jest idealna dla szermierzy o nowoczesnym stylu walki, używających broni o rękojeści pistoletowej. Odpowiednia zarówno do elektrycznego floretu jak i szpady. Ponadczasowy design z nowoczesnymi elementami, który oferuje idealne połączenie ochrony z kontrolą.
  37,00 € Z podatkiem:
 • Udoskonalone białe skarpety szermiercze
  Udoskonalone białe skarpety szermiercze
  Zaawansowane skarpety szermiercze zawierające materiał Thermacool, który ma właściwości antybakteryjne i odprowadza wilgoć z powierzchni skóry, dzięki czemu stopy pozostają suche i chłodne. Rozmiary 3-5 i 6-8 obecnie niedostępne. Dostępne najprawdopodobniej od pierwszego tygodnia kwietnia.
  15,00 € Z podatkiem: