Floret Mag-Tec FIE

Every part of this weapon has been refined to cut out as much weight as possible making it the fastest most accurate weapon in the world.Wszystkie części tej broni zostały tak dopracowane, aby usunąć jak najwięcej zbędnej masy i uzyskać najlżejszą i najdokładniejszą broń na świecie.

185,00 € Z podatkiem:
Ref.: FOIL1SMG

* Pola wymagane

185,00 € Z podatkiem:
Opis

The Mag-Tech foil showcases the very best technology in the sport crammed into a single product. The latest in a long line of Leon Paul products focused on reducing weight is the Mag-Tech magnesium handle. Combined with other lightweight components we have created a weapon that is more than 15% lighter than a traditional foil. A lighter weapon will accelerate faster when you move it and stop more quickly and consistently on target.

Weight: 297g

This weapon features:
Mag-Tech magnesium handle - 34% lighter than aluminium
Ultralight Duralumin Aircraft alloy guard - 30% lighter than a standard guard
Pro pad clear inside guard pad - No lighter but practical because you can see your wires through the pad
G-Pro FIE maraging foil blade - 5% lighter other common brands of blade but with the same stiffness
A choice of  Lightweight Bayonet or 2-Pin Socket

Proszę czekać…

DODANO DO TWOJEGO KOSZYKA

{{var product.name}}

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również…

 • Klasyczna torba na broń pojedynkową
  Klasyczna torba na broń pojedynkową
  Klasyczny design Leon Paul z lat dwudziestych XX wieku wykorzystujący tradycyjne materiały i kilka nowoczesnych dodatków. Zaprojektowana do bezpiecznego transportu pary floretów lub szpad lub jednej szabli. Zrobiona z wysokiej jakości płótna, które sprawia, że jest ona wytrzymała i elegancka. Jeśli nie chcesz nosić swojej broni razem z innym sprzętem, ta torba to świetny wybór.
  23,00 € Z podatkiem:
 • Rękawica dla zaawansowanych Gryptonite
  Rękawica dla zaawansowanych Gryptonite
  To nasza najlepsza uniwersalna rękawica z dodatkiem warstwy Gryptonite w obszarze dłoni, co sprawia, że jest idealna dla szermierzy o nowoczesnym stylu walki, używających broni o rękojeści pistoletowej. Odpowiednia zarówno do elektrycznego floretu jak i szpady. Ponadczasowy design z nowoczesnymi elementami, który oferuje idealne połączenie ochrony z kontrolą.
  37,00 € Z podatkiem:
 • Udoskonalone białe skarpety szermiercze
  Udoskonalone białe skarpety szermiercze
  Zaawansowane skarpety szermiercze zawierające materiał Thermacool, który ma właściwości antybakteryjne i odprowadza wilgoć z powierzchni skóry, dzięki czemu stopy pozostają suche i chłodne. Rozmiary 3-5 i 6-8 obecnie niedostępne. Dostępne najprawdopodobniej od pierwszego tygodnia kwietnia.
  15,00 € Z podatkiem: