Lekki kosz do floretu elektrycznego

Lekki elektryczny kosz floretowy. Leon Paul był pierwszą firmą, która zaczęła wykorzystywać stop duraluminium przy produkcji lekkich koszy. Specjalne aluminium pozwala na cieńsze ściany kosza bez zmniejszania jego wytrzymałości, co oznacza, że kosze te są o 30% lżejsze niż nasze standardowe kosze.
18,00 € Z podatkiem:

Stan: Na stanie

Ref.: F70LW
18,00 € Z podatkiem:
Opis
Leon Paul był pierwszą firmą, która zaczęła wykorzystywać stop duraluminium przy produkcji lekkich koszy. Nasza seria koszy we wszystkich trzech broniach jest znana na rynku dzięki najdłuższej przydatności użytkowej i najwyższemu poziomowi bezpieczeństwa. Specjalne aluminium pozwala na cieńsze ściany kosza bez zmniejszania jego wytrzymałości, co oznacza, że kosze te są o 30% lżejsze niż nasze standardowe kosze. W odróżnieniu od innych lekkich koszy, te kosze po uformowaniu są hartowane w wysokiej temperaturze, co sprawia, że są twarde oraz sprężyste, w wyniku czego zwiększa się ich wytrzymałość. Po przetestowaniu różnych modeli koszy wykonanych z jednego kawałka materiału, odkryliśmy, że przy intensywnym użytkowaniu kosz zaczyna ścierać się w obszarze kontaktu z trzpieniem klingi. Dlatego też wszystkie nasze kosze są wzmacniane w obszarze trzpienia drugą warstwą aluminium, a nasze lekkie kosze posiadają dodatkowo miedziane nity, co pozwala rozróżnić je od naszej normalnej serii. Masa: 37g 1 5/16oz rozmiar: rozmiar 10cm 4 cale 1/16

Proszę czekać…

DODANO DO TWOJEGO KOSZYKA

{{var product.name}}

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również…

 • Klasyczna torba na broń pojedynkową
  Klasyczna torba na broń pojedynkową
  Klasyczny design Leon Paul z lat dwudziestych XX wieku wykorzystujący tradycyjne materiały i kilka nowoczesnych dodatków. Zaprojektowana do bezpiecznego transportu pary floretów lub szpad lub jednej szabli. Zrobiona z wysokiej jakości płótna, które sprawia, że jest ona wytrzymała i elegancka. Jeśli nie chcesz nosić swojej broni razem z innym sprzętem, ta torba to świetny wybór.
  23,00 € Z podatkiem:
 • Rękawica dla zaawansowanych Gryptonite
  Rękawica dla zaawansowanych Gryptonite
  To nasza najlepsza uniwersalna rękawica z dodatkiem warstwy Gryptonite w obszarze dłoni, co sprawia, że jest idealna dla szermierzy o nowoczesnym stylu walki, używających broni o rękojeści pistoletowej. Odpowiednia zarówno do elektrycznego floretu jak i szpady. Ponadczasowy design z nowoczesnymi elementami, który oferuje idealne połączenie ochrony z kontrolą.
  37,00 € Z podatkiem:
 • Udoskonalone białe skarpety szermiercze
  Udoskonalone białe skarpety szermiercze
  Zaawansowane skarpety szermiercze zawierające materiał Thermacool, który ma właściwości antybakteryjne i odprowadza wilgoć z powierzchni skóry, dzięki czemu stopy pozostają suche i chłodne. Rozmiary 3-5 i 6-8 obecnie niedostępne. Dostępne najprawdopodobniej od pierwszego tygodnia kwietnia.
  15,00 € Z podatkiem: