Krata tradycyjnej maski szpadowej/floretowej X-Change FIE

Krata X-Change FIE jest zgodna z komponentami masek floretowych i szpadowych. Jest wyposażona w nowe zapięcie z tyłu zgodne z nowymi wymogami FIE.
122,00 € Z podatkiem:
Ref.: 280XSH
Przewodnik po rozmiarach

* Pola wymagane

122,00 € Z podatkiem:
Opis

Dlaczego czołowi szermierze uważają maski X-Change za najlepsze na świecie? 
Czystsze  
System X-Change pozwala na odczepienie materiałowych części od kraty ze stali nierdzewnej i ich wypranie. Dzięki temu Twoja maska będzie zawsze czysta i świeża.
Lżejsze  
Dzięki wykorzystaniu najlżejszych z najtrwalszych materiałów i usunięciu zbędnych metalowych części, maski X-Change są wyraźnie lżejsze niż standardowe maski a przez to bardziej komfortowe w walce. 
Chłodniejsze 
Usunięcie zbędnych wkładek i części kołnierza pozwala na zwiększenie przepływu powietrza przez maskę nawet o 75% w stosunku do niektórych masek konkurencji. Dla jeszcze lepszego efektu, sprawdź wkładki ICE. 
X-Change
Kołnierz może być wysunięty z maski. Oznacza to, że możesz nie tylko regularnie go prać czy wymienić co kilka sezonów, lecz również, że możesz wybierać z całego zakresu różnych kołnierzy na różne okazje. Na przykład - możesz używać czarnego kołnierza, gdy prowadzisz lekcje a później zamienić go na biały kołnierz szpadowy czy floretowy.  
Dodatkowe środki bezpieczeństwa
Większość masek używa metalowego paska na tylnej kracie aby ograniczyć koszta. Jednak maski Leon Paul posiadają również dodatkową ochronę w postaci plastikowej rurki nałożonej na krawędź kraty. Zatrzymuje ona bolesne trafienia w tył głowy poprzez absorpcję siły uderzenia i ograniczenia zawinięcia się klingi..

Proszę czekać…

DODANO DO TWOJEGO KOSZYKA

{{var product.name}}

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również…

 • Klasyczna torba na broń pojedynkową
  Klasyczna torba na broń pojedynkową
  Klasyczny design Leon Paul z lat dwudziestych XX wieku wykorzystujący tradycyjne materiały i kilka nowoczesnych dodatków. Zaprojektowana do bezpiecznego transportu pary floretów lub szpad lub jednej szabli. Zrobiona z wysokiej jakości płótna, które sprawia, że jest ona wytrzymała i elegancka. Jeśli nie chcesz nosić swojej broni razem z innym sprzętem, ta torba to świetny wybór.
  26,00 € Z podatkiem:
 • Rękawica dla zaawansowanych Gryptonite
  Rękawica dla zaawansowanych Gryptonite
  To nasza najlepsza uniwersalna rękawica z dodatkiem warstwy Gryptonite w obszarze dłoni, co sprawia, że jest idealna dla szermierzy o nowoczesnym stylu walki, używających broni o rękojeści pistoletowej. Odpowiednia zarówno do elektrycznego floretu jak i szpady. Ponadczasowy design z nowoczesnymi elementami, który oferuje idealne połączenie ochrony z kontrolą.
  40,00 € Z podatkiem:
 • Udoskonalone białe skarpety szermiercze
  Udoskonalone białe skarpety szermiercze
  Zaawansowane skarpety szermiercze zawierające materiał Thermacool, który ma właściwości antybakteryjne i odprowadza wilgoć z powierzchni skóry, dzięki czemu stopy pozostają suche i chłodne. Rozmiary 3-5 i 6-8 obecnie niedostępne. Dostępne najprawdopodobniej od pierwszego tygodnia kwietnia.
  16,80 € Z podatkiem: